İçeriğe geç

MacBook Klavye Değişimi Nasıl Yapılır?

MacBook klavye değişimi nasıl yapılır?
MacBook klavye değişimi nasıl yapılır?

MacBook Klavye Değişimi Detaylı anlatım 

MacBook cihazlarda sıvı teması ya da olası darbelere bağlı gerçekleşen hasarlarda klavye değişimi gerekebiliyor. Bu tür hasarlar garanti kapsamına girmediğinden özel servislerde çözümü yoluna gitmek faydanıza olacaktır.

MacBook Klavye Değişimi Nasıl Yapılır?

İlk olarak cihazınızı açıyoruz. Klavyenin bağlantılarını çıkararak yeni klavyeyi öncelikle perçinliyoruz. Akabinde klavye bağlantılarını yapıyor ve cihazı kapatıyoruz.

Yalnızca orjinal Apple yedek klavye kullanıyoruz. Kullandığımız klayvelerin kendi garantileri bulunmaktadır. Garanti süresi boyunca bir sorunla karşılaşırsanız, garantiden değişimini sağlıyoruz. Burada, kullanıcı hatalarının garanti kapsamına girmediğini hatırlatalım.

Bizler 1998 yılından bu yana tüm Apple cihazlarda tamir ve bakım hizmetleri veriyoruz. Tam donanımlı servisimizde, tamamı alanında uzman teknik personelimizle tamiri mümkün olan tüm arızalarda sonuca ulaşmaktayız. Uygun fiyat politikamızla hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Tüm Türkiye’nin Servisiyiz

Yalnızca İstanbul’dan değil, tüm Türkiye’den cihazlarınızı bize kargoyla göndererek tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz. İletişim ve anlaşmalı kargo bilgilerimiz için lütfen tıklayın.

Bu yazımızda, MacBook Klavye Değişimi işlemini anlatmaya gayret ettik. Umarız faydalı olmuştur.

 

Etiketler:
Servisimizi Arayın