İçeriğe geç

Macbook Düştü Açılmıyor !! [%100 Çözüm]

Macbook Düştü Açılmıyor ise ürünün açılmasını sağlamak amacıyla uygulanan yöntemler arasında güç düğmesine 10 saniye boyunca basarak bırakma seçeneği yer alabilir. Uygulama yapıldıktan sonra, macbook açılırsa, yeniden başlatma işleminin başarılı bir şekilde tamamlanmış olduğu anlaşılır. Bilgisayar açılmamaya devam ediyorsa sorunun çözümüne yönelik Apple teknik destek bölümünden yardım alınması gerekli olabilir.

 

Tel: 0216 459 75 75

 

 

 Bazı durumlarda teknolojik aletlerden istenilen verim alınamayabilir ve cihazın sistem hataları sebebiyle yeniden başlatılması gerekli olabilir. Cihazdaki sorunun, yeniden başlatılması ile birlikte ortadan kalkması mümkün olmayabilir. Bu durumu düzeltmek için öncelikle cihazın şarj ettiğine dair emin olunması gerekir. Şarj olmadığı fark edilirse farklı bir prizle şarjın çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.

 

 

Macbook şarj edildikten sonra açılmalıdır. Ürün açılmamaya devam ediyorsa, ürüne bağlı olan tüm aparatlar çıkarıldıktan sonra açma kapama düğmesine 10 saniye boyunca basılı olarak bekletilmesi sonucu bilgisayar otomatik olarak yeniden başlatır. Bilgisayarın yanıt vermemesi nedenleri arasında SMC sisteminde ki sorun nedeni ile meydana gelebilir. Bu sorun, bilgisayarın sıfırlanması sonucu giderilebilir. Macbook’u sıfırlayabilmek için şarj cihazının ürüne takılı olmamasına dikkat edilir. Shift control option tuşuna ve güç düğmesine aynı anda 10 saniye basarak bekletilmeli ve şarj yeniden takılmalıdır. Gerektiği durumlarda, bilgi ve verilerin güvenliği sağlanıp bilgisayar, fabrika ayarlarına geri alınır. Macbook düştü açılmıyor ve sorunu devam ediyorsa Apple teknik servisinden destek alınabilir. İletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız.

 

  • Macbook Düştü
  • Macbook düştü açılmıyor
  • Macbook air düştü
  • Macbook pro düştü
  • Macbook yere düştü
  • Macbook pro yere düştü
Etiketler:
Servisimizi Arayın