İçeriğe geç

MacBook Açılmıyor Elmada Kalıyor !! [%100 Çözümü]

MacBook Açılmıyor Elmada Kalıyor ise sorununuzun çözümü için siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlara sağlamaktayız. Öncelikli MacBook neden açılmaz biraz bunları inceleyelim. MacBook cihazlarda açılmama sebebi genelde çözülmesi en zor arızalar içerisindedir. Genelde sorunun nerede olduğunu profesyonel ölçümlerle anlayabiliyoruz.

 

Tel: 0216 459 75 75

 

Macbook Açılmıyor Elmada Kalıyor

 

Bir çok ölçüm noktası olduğu için tespiti tamirini hızlı şekilde çözmeye çalışmaktayız. Tabi öncelikle sizin yapmanız gereken bir kaç farklı yöntem vardır. Mesela laptopunuzu farklı bir adaptör de deneyerek çözümün adaptörde mi yoksa başka bir noktadan mı olduğunu anlayabilirsiniz.

Bu sadece yöntemlerden biridir. Bunun dışında bataryayı da aynı şekilde söküp laptopu tekrar açmayı deneyin. Eğer açılıyorsa sorun bataryayla alakalıdır. Elmada kalıyor, sorunu ise macOS işletim sisteminden kaynaklanan bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat yine özel servisimize gelerek gerekli ölçümleri yaptırabilirsiniz.

Firma olarak 1998 yılından beri hizmet verdiğimiz teknik servis alanında yıllar içinde gelişen ve güçlenen yapımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Apple birimimizde tamamı Apple cihazlarda uzman teknisyenlerimiz tarafından yalnızca orjinal Apple yedek parçalar kullanarak tamir ve bakım hizmeti veriyoruz. Taktığımız yedek parçalar ve işçiliğimiz garantilidir.

 

Etiketler:
Servisimizi Arayın