İçeriğe geç

MacBook Açılmıyor Elmada Kalıyor !! [%100 Çözümü]

MacBook Açılmıyor Elmada Kalıyor ise sorununuzun çözümü için siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlara sağlamaktayız. Öncelikli MacBook neden açılmaz biraz bunları inceleyelim. MacBook cihazlarda açılmama sebebi genelde çözülmesi en zor arızalar içerisindedir. Genelde sorunun nerede olduğunu profesyonel ölçümlerle anlayabiliyoruz.

 

Tel: 0216 459 75 75

 

Macbook Açılmıyor Elmada Kalıyor

 

Bir çok ölçüm noktası olduğu için tespiti tamirini hızlı şekilde çözmeye çalışmaktayız. Tabi öncelikle sizin yapmanız gereken bir kaç farklı yöntem vardır. Mesela laptopunuzu farklı bir adaptör de deneyerek çözümün adaptörde mi yoksa başka bir noktadan mı olduğunu anlayabilirsiniz.

Bu sadece yöntemlerden biridir. Bunun dışında bataryayı da aynı şekilde söküp laptopu tekrar açmayı deneyin. Eğer açılıyorsa sorun bataryayla alakalıdır. Elmada kalıyor, sorunu ise macOS işletim sisteminden kaynaklanan bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat yine özel servisimize gelerek gerekli ölçümleri yaptırabilirsiniz.

Firma olarak 1998 yılından beri hizmet verdiğimiz teknik servis alanında yıllar içinde gelişen ve güçlenen yapımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Apple birimimizde tamamı Apple cihazlarda uzman teknisyenlerimiz tarafından yalnızca orjinal Apple yedek parçalar kullanarak tamir ve bakım hizmeti veriyoruz. Taktığımız yedek parçalar ve işçiliğimiz garantilidir.

 

Herhangi bir Macbook kullanıcısının ortak bir endişesi var: Macbook’um açılmıyor ve elmada kalıyor. Bu sorun, her ne kadar önemsiz görünse de, çok ciddi bir sorun olarak algılanmalıdır. İşte bu yazıda, Macbook’unuzu kolayca ve %100 çözümle açmanın yollarını açıklayacağız.

Macbook’um Açılmıyor!

Macbook’unuzun açılmaması çok ciddi bir sorundur. Genellikle, yüklenmeden önce tüm donanımların çalıştığını görmek için bir süre beklemek gerekir. Ancak, bu süre bekledikten sonra bile Macbook’unuz açılmıyorsa, bu ciddi bir sorundur ve çözülmesi gereken bir sorundur.

%100 Çözüm Nerede?

Macbook’unuzun açılmamasının çözümü, tüm donanımların çalışıp çalışmadığını kontrol etmekten geçer. Bunu yapmak için, ilk olarak Macbook’unuzu kapatın ve birkaç saniye içinde açın. Eğer açılmazsa, Macbook’unuzu yeniden başlatın ve yüklenme ekranının görünmesini bekleyin. Eğer bu da olmazsa, Macbook’unuzu kapatıp birkaç dakika bekleyin.

Eğer Macbook’unuz hala açılmıyorsa, bir teknisyenle görüşebilirsiniz. Teknisyen, Macbook’unuzun tüm parçalarının çalışıp çalışmadığını kontrol edebilir ve gerekli onarımları yapabilir.

Macbook’u Hemen Açın!

Macbook’unuzu açmak için, ilk olarak Macbook’unuzu kapatıp birkaç saniye bekleyin. Ardından, Macbook’unuzu tekrar açın ve yüklenme ekranının görünmesini bekleyin. Macbook’unuzu açınca, ayarlarınızı kontrol edin ve bazı ayarların değiştirilip değiştirilmediğini kontrol edin.

Eğer Macbook’unuz hala açılmıyorsa, bir teknisyenle görüşebilirsiniz. Teknisyen, Macbook’unuzun tüm parçalarının çalışıp çalışmadığını kontrol edebilir ve gerekli onarımları yapabilir. Teknisyeninizin yaptığı onarımlar, Macbook’unuzu %100 oranında açmak için yeterli olacaktır.

Macbook’unuzun açılmaması, çok ciddi bir sorundur. Ancak, bu sorunu çözmek için, Macbook’unuzu kapatıp birkaç saniye bekleyin ve ardından yeniden açmayı deneyin. Eğer bu da işe yaramazsa, bir teknisyenle görüşebilir ve onların yaptığı onarımlar ile Macbook’unuzu %100 oranında açabilirsiniz.

Etiketler:
Servisimizi Arayın